نحوه ساخت سایت وردپرس در 24 ساعت

نحوه ساخت سایت وردپرس در 24 ساعت

آیا می خواهید نحوه راه اندازی سایت وردپرس را در کمتر از 24 ساعت یاد بگیرید؟ دستورالعمل های گام به گام را پیدا کنید و وب سایت خود را در اینجا فعال کنید.

وردپرس یک پلتفرم خارق العاده برای ساختن وب سایت های در حال پرواز است که زمان کمی برای توسعه و راه اندازی لازم است.

علاوه بر این ، وردپرس از قابلیت شخصی سازی فوق العاده ای برخوردار است ، از امکان شخصی سازی کامل موضوع خود ، تا یافتن پلاگین هایی که قابلیت انجام هر کاری را که شما می خواهید ، دارند.

لیستی از آنچه می توانید برای شخصی سازی وردپرس انجام دهید بی پایان است و به طور کلی فقط به تصورات شما محدود می شود.

برای مدیریت اشتراک خبرنامه می توانید افزونه خبرنامه را نصب کنید. می توانید افزونه های تجزیه و تحلیل را نصب کنید که به طور یکپارچه با وردپرس و Google Analytics ادغام شوند.

سایر افزونه های وردپرس به شما امکان می دهند SEO خود را مانند برچسب های عنوان ، توضیحات متا و کلمات کلیدی متای خود شخصی سازی کنید.

هنوز ، برخی از افزونه ها به شما امکان می دهند برچسب های noodp و noydir اضافه کنید ، و به اندازه کافی در عملکرد آنها فرو بروید تا امکان کنترل کامل noindex / nofollow در صفحات منفرد را فراهم کند.

یک نام دامنه خوب باید به طور کلی باشد:

کوتاه.
گیرنده
تجارت خود را توصیف کنید.
مربوط به کلمات کلیدی
مربوط به مارک شما.
نام دامنه کوتاه عموماً به عنوان نام دامنه ای تعریف می شود که سه کلمه یا کمتر باشد. در حالت ایده آل دو کلمه یا کمتر.

این کلمات باید سه حوزه را شامل شوند: مارک تجاری ، صنعت شما ، کلمات کلیدی شما.

اکنون ، اگر به تازگی یک سایت شرکتی ایجاد می کنید ، نام دامنه شما به دلایل فرزندان باید یک نام دامنه مارک دار باشد.

اگر نام دامنه خود را “JohnsWebsiteRUS.com” ایجاد کنید ، به راحتی نمی توانید سایت خود را بفروشید. بنابراین ، این ملاحظه باید وارد عمل شود.

اکنون ذکر این مورد ضروری است: به روزرسانی دقیق نام دامنه مطابقت با نام دامنه با عبارات دقیق مطابقت دارد.

در استفاده از عبارات کلیدی کلیدی مطابقت دقیق به عنوان نام دامنه مراقب باشید. ممکن است چند ماه با آن کنار بیایید ، اما در نهایت انتخاب دوباره شما را آزار خواهد داد.

انتخاب یک میزبان وب خوب برای وردپرس چندین چالش را به همراه دارد. یک میزبان وب باید به زرادخانه وب سایت شما اضافه شود.

مواردی مانند وب سایت های اضافی ، پهنای باند یا مواردی از قبیل بدون کنترل پنل WHM می توانند (و باید) خراب کننده معاملات باشند. میزبانی را پیدا کنید که متناسب با نیاز شما باشد و به شما امکان می دهد پهنای باند ماهانه خود را در صورت لزوم ارتقا دهید.

هنگامی که بازدید بیشتری به سایت خود می رسانید ، می خواهید مطمئن شوید که میزبان شما راهی برای ارتقا that آن پهنای باند دارد.

تقریباً هیچ چیز بدتر از این نیست که ماهانه هزاران بازدید کننده بدست آورید تا فقط متوجه شوید وب سایت شما به دلیل کمبود پهنای باند ناگهان از کار افتاده است.

همچنین مطمئن شوید که میزبان شما امنیت مورد نیاز را نیز به شما ارائه می دهد. این به شما کمک می کند تا آسوده خاطر باشید ، زیرا می دانید که لحظه ای هک نخواهید شد.

درباره امنیت وردپرس بیشتر بیاموزید: 10 نکته برای ایمن نگه داشتن سایت وردپرس.

برای این آموزش ، ما فرض می کنیم که شما یک میزبان وب Linux با ترکیب CPANEL + WHM به عنوان پشته میزبان خود انتخاب کرده اید.

پیاده سازی ها و انواع میزبان های دیگری نیز وجود دارد اما برای اهداف این مقاله ، این همان چیزی است که ما از آن استفاده می کنیم.

https://www.searchenginejournal.com/wordpress-seo/how-to-build-wordpress-site/

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *