مطالبی مهم درباره خرید بک لینک برای سئو سایت

استفاده از ترفند بک لینک، یکی از روش های قانونی سئو برای سئو سایت است. اگر بخواهیم روش های سئو را دسته بندی کنیم، بک لینک، یکی از بهترین و موثرترین روش های سئو برای افزایش رنکینگ سایت شما است تاثیر این روش به حدی است که برخی از وبمسترها به فکر خرید بک لینک می افتد. اما در زمان خرید بک لینک اگر نکاتی را رعایت نکنید، گوگل تشخیص خواهد داد که شما یک کار غیر قانونی انجام داده اید و لذا این کار یک عمل منفی به حساب خواهد امد.

نحوه تشخیص بک لینک خریداری شده توسط گوگل

هر زمان که یک راه غیر قانونی برای بهینه سازی سریع سایت ابداع گردد، گوگل هم دست بکار می شود و یک راه حل برای ان پیدا می کند. در زمینه خرید بک لینک نیز گوگل چند روش برای تشخیص سایت ها فروشنده بک لینک و همچنین سایت های خریدار دارد که عبارتند از:
۱- تیم حرفه ای گوگل
گوگل دارای یک تیم بسیار حرفه ای و ویژه است که در میان سایت های مختلف جست و جو می کند و هر سایت فروشنده بک لینک را پیدا می کند.
۲- بررسی تعداد لینک های ورودی به سایت شما
۳- کمک گرفتن از کاربران
در این روش گوگل از کاربران می خواهد که هر سایت خریدار و یا فروشنده بک لینک را شناسایی کردند به گوگل اطلاع دهند.
۴- استفاده از الگوریتم پنگوئن
اگر شما در صفحه ای، بیش از حد از انکر تکست استفاده کنید این الگوریتم این عمل را تخلف قلمداد نموده و در نتیجه گوگل در دسته تخلفات بک لینک قرار می دهد.

نکات مهم در خرید بک لینک

 1. شما الان متوجه شدید که درصورتی که گوگل متوجه خرید بک لینک توسط شما شود، امتیاز منفی برای شما لحاظ می کند و در نتیجه در رنکینگ سایت شما تاثیر منفی خواهد داشت. لذا ما به شما نکاتی را گوشزد می کنیم که در زمان خرید بک لینک باید به ان ها توجه داشت:
  ۱- توجه داشته باشید که نباید در یک فاصله زمانی کوتاه، از یک سایت بک لینک خریداری کنید این اشکارترین راه برای تشخیص گوگل است.
  ۲- سعی کنید در تمام صفحات یک سایت تبلیغات نداشته باشید بلکه بهترین صفحات را خریداری کنید و از آن ها بک لینک بگیرید.
  ۳- بک لینک را از سایت هایی بخرید که کار اصلی ان ها تبلیغات نیست زیرا این سایت ها نوعی فروشنده بک لینک هستند و گوگل آن ها را به راحتی شناسایی خواهد نمود.
  ۴- نباید از هر سایتی بک لینک خرید بلکه خرید را از سایت هایی که هم موضوع شما هستند و همچنین اعتبار دارند انجام دهید.
  ۵- به طور کلی باید این قانون را در نظر بگیرید که نسبت بک لینک به لینک های ورودی باید از ۱۰ درصد کمتر باشد..

fastseo.ir

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *